Felkészülési események
Felkészülési események : Gárdonyban égtünk

Gárdonyban égtünk

hfc94  2009.01.31. 21:34

A gárdonyi tornán borzalmasan szerepeltünk.Az hogy 8 csapatból 7.dikek lettünk mindent elmond.

Ma Gárdonyra utaztunk,teremtornára.A 8 csapatos tornán 2 db 4 fős csoport volt.A mi csoportunk volt mindenféleképpen a gyengébb. A csoportunkba szerepelt az NB1 nyugati csoport élcsapata a Felcsút,ezenkívül a tabellán mögöttünk lévő Dunaújváros és a KomáromEsztergom megye válogatott volt a 4.dik csapat.

A tornán érdekes módon a 2 kapu mögött nem volt kint a labda,hiszen palánk volt,mitöbb az egyik oldalvonalnál is palánk volt.

Előzetes hírekkel ellentétben Szántó Dávid nem jött ma velünk,így 9-en voltunk.Durrant Nick így a mezőnybe kijött,és Bende Bence volt immár egyetlen kapusunk,ennek mint az volt az oka,hogy a 4+1 fős tornán 2 hasonló erősségű "mezőnyjátékos sorral" tudjunk kiállni.

Az egész tornán azt a rendet követtük,hogy a 2*10 perces meccsen mint két sor 5 percet játszott aztán 5 percet pihent,vagy éppen fórdítva

Az első meccsünk az erős felépítésű Komárom Esztergom megyei válogatott ellen volt.Az ellenfél jobban kezdett,de az elején nem született gól többnyire annak köszönhetően,hogy viszonylag jól lezártuk a területet,illetve Bende Bence is védte az átlövéseket.Ahogy telt múlt az idő Horváth Ákos okos szabadrúgásával megszereztük az előnyt,és félidőben is 1-0 állt az eredményjelzőn.Szünet után rosszul kezdtünk és Durrant Nick nem fogta emberét,amit az ellenfél értékesített.De Nagy Kristóf góljával ismét vezetést szerztünk,ámde az ellenfél megint egyenlített.A legesleg végén Horváth Ákos a földön fekvő kapus melett csak a kapufára tudta helyezni a lasztit,és az ellentámadásból meg gólt kaptunk,és ezzel kikaptunk.

Hegyvidék 2-3 Komárom Esztergom válogaott

Második meccsen a Dunaújváros volt az ellenfél,akit a bajnokságban 3-0-ra legyőztünk.Nagyon gyengén kezdtünk,gólt is kaptunk.Aztán Csanád ziccerénél a labda egyik kapufáról a másikra gurult,onnan pedig a kapus kezébe.Sikerült összehoznunk hátul még egy gólt,de aztán az ellenfél nagy bakija után Horváth Peti szépített,félidőbe 1-2.Második játékrészt se kezdtük jól,Bende Bence középre kigúrított labdáját elvesztettük,majd 1-3...Nagy Kristóf szépített,de ezután nem változott az eredmény,újabb égő vereség.

Hegyvidék 2-3 Dunaújváros

Utolsó meccsünket,az addig másik 2 csapatot elverő Felcsúttal játszottuk.Egy ideg húztuk,de egy nagyon távoli lövés a kapunkban akadt.0-1.Majd szépen követte ezt újabb 2 találat,félidőbe 0-3,mintha már az előző 2 vereség nem lett volna elég...Szünet után sokkal jobban lezártuk a terültet,de a Felcsúti csapatot nem tudtuk megszorongatni,annak ellenére,hogy Nagy Kristóf bombája fölsőkapufáról jött vissza,így maradt a 0-3.

Hegyvidék 0-3 Felcsút

Sikerült elérnünk,hogy a 7.dik helyért játszunk,a 8 csapatos tornán,azzal a Dunafémmel,amit a másik csoportban mindenki megvert.
Katasztrófálisan kezdtünk és hamar 2 gólt berámoltak nekünk,majd félidő előtt egy újabbat.
0-3...Amikor félidőbe 3-0-ra vezet ellened a torna leggyengébb csapata,nem érzed jól
magad,ezért mindenki összeszedte magát,és sokkal nagyobb elánnal ment ki. Előbb Nagy Kristóf bombázott a kapuba,majd Horváth Ákos is,és úgy tűnt lehet még keresnivalónk.De újabb Dunafémi gól után elhúzott az ellenfél.De bravúrosan itt se adtuk fel.Horváth Peti erősen belőtt szabadrúgását Durrant Nick kotorta a hálóba.3-4.A meccs legvégén fejvesztve rohamoztunk,és az utolsó percben Durrant Nick jól eltalált lövése az alsó sarokba szállt.4-4 Visszahoztuk a sírból a meccset!Ám nem volt még vége hiszen következett a büntetőpárbaj.A 11-esek 3 körből álltak: Nagy Kristóf bevágta,majd Bende Bence kivédte.Ezután Horváth Ákosét a kapus lábbal védte,de az ellenfél is a kapufára helyezett.Majd Horváth Peti belőtte,és elképesztő módon megnyertük a meccset.

Hegyvidék 4-4 Dunafém(11-esekkel 2-0)

Mindent összevetve nagyon,nagyon gyenge tornát tudhatunk magunk mögött,jobb hamar elfelejteni.Egyetlen dícséretre méltó dolog,hogy 3-0-ról felálltunk egy félidő alatt.