Meccsösszefoglalók : Hegyvidék-Honvéd 3-0

Nem volt ekkora a különbség ,de győzelmünk megérdemelt.

Horváth Á.  Balázs  Horváth P.  Balla

Nagy

Orsi

(csere:Erdei)

Utolsó meccsünket játszottuk a bajnokságban a Honvéd ellen.A forduló előtt legjobb esetben 8,legrosszabb esetben 10.dik helyen végezhettünk volna.

Nem volt könnyű feladat,hiszen a csapatösszeállításnál is voltak már gondok. Grósz Marci és Varga Dávid szerencsétlen sérülésein kívül,hiányzott még,Flanek Máté,Gelsei Dani,Rigó Dani,Bíró Peti és Bartha Boti. Sőt Bende Bence betegséggel küszködött,míg Durrant Nick sérüléssel,mitöbb Erdei Vince késése miatt csak a kispadon foglalt helyet.

Ennek ellenére nem kezdtünk rosszul,bár a Honvéd támadott,és ők járatták a labdát,nagyobb helyzetet nem tudtak kidolgozni.

Az első említésre méltó helyzet egy távoli vendég lövés volt,ami kevéssel,de a kapu fölött szállt el.

Majd előttünk adódott ziccer.Nagy Kristóf elé pattant a labda,aki kapásból elvállalta,de a kapus vetődve védte a próbálkozást.

A játék képe nem változott továbbra sem,mi a labdát keveset birtokoltuk.

Egy nagyon éles szögből leadott kispesti lövés következett,amely elsőre úgytűnt simán elkerüli a kapunkat,ám meglepetésre a labda a kapufáról jött vissza,de a helyzetet megúsztuk.

Egy szép labdaszerzés után Orsi Marci remek ütemben ugratta ki Nagy Kristófot,aki egy cselt követően a kapuba gúrította a labdát!!! 1-0!!

A félidő vége előtt nem sokkal vezetünk,sőt ezek után majdnem megdupláztuk előnyünket.

Horváth Ákos húzott el a jobbszélen,középre passzolt,de Orsi Marci ziccerben csak a kapu mellé tudott célozni.

Ám még itt sem volt vége a félidőnek.Nagy Kristóf ugratta ki ezúttal Orsi Marcit,aki a kapust kicselezte,és a kapuba passzolt!!! 2-0!!!

Nem sokkal később a bíró véget vetett az első félidőnek,és taktikánk eddig remekül bevált,hiszen 2 gólos előnyre tettünk szert.

A második félidőben a Honvéd bátrabban játszott,sokan támadtak,azonban ennek köszönhetően hátul nagyon sebezhetőek voltak.

Továbbra is kapunk elé voltunk szórítva,de a vendégek továbbra se tudtak nagy helyzetet kialakítani.

Nem úgy mint mi! Horváth Ákos húzott el a jobbszélen,beadására érkezett Erdei Vince,aki az üres kapuba passzolta a labdát!!!! 3-0!!!

Majdnem szépített a Honvéd,miután Szántó Dávid fejelte ki Bende Bence kezei közül a labdát,de a csatáruk lövését Bence a fölsőkapufára ütötte.

Hátul egy hiba után ismét helyzetbe kerültek a piros-feketék,de az éles szögből leadott lövést Bende Bence védte.

És újabb vendég lehetőség,egy távoli lövést Bende Bence paskolt ismét a fölsőlécre.

Mi pedig a meccs végén majdnem még szebbé tettük az eredményt,miután Orsi Marci passzolt szépen Erdei Vince elé,de az üresen tátongó kapu helyett a kapufát találta el.

A meccs hosszabításában Durrant Nicket második sárga lap után kiállították,de ezen már nem múlott sok,hiszen szép győzelmet arattunk.

Bende Bence 6- Lázasan is végi védte a mérkőzést, ahol többször is hárítania kellett.
Marcika Levente 6- Jól oldotta meg védekező feladatát.
Bugár Márton 5- Az első félidőben jól hatástalanította támadóját, de a másik támadóval már nem tudott mit kezdeni.
Durrant Nicholas 6- Kiállítása ellenére remekül játszott és fontos része a védelemnek.
Szántó Dávid  7- Az első tíz perc után remekül játszott és levette ellenfelét a pályáról.
Horváth Ákos 7- Gólpasszt adott és rendre megverte védőjét, de visszafele jöhetne többet.
Horváth Péter 7- Ismét rengeteget dolgozott. Igazi húzóember lett.
Gaál Balázs 6- Nagyot küzdött és  sok jó labdát adott előre.
Balla Csanád 6- Sokszor elnyomták, de hasznos tagja volt a csapatnak.
Nagy Kristóf 8- Remekül játszott árnyékéket és gólt is szerzett.
Orsi Márton 6- Ő is betalált ma és nagyot harcolt elöl.
Erdei Vince 6- Jól állt be a mérkőzésbe, de csapatkapitányként nem kéne késnie a mérkőzésekről…